Ana Sayfa / Telif Hakkı

Site Kullanım şartları Telif Hakkı

Ziyaret etmekte olduğunuz işbu web sitesi ve web sitesi içinde düzenlemiş olan tüm tasarımlar Yeğin Group Emlak İnşaat yatırım 'a ait olup, anılan web sitelerinin kullanımı ile ilgili belirlenmiş şartlar aşağıdaki gibidir.

İşbu web sitesi, web sayfasında yazılı tüm sayfalar, tasarımlar ve fikri hak mülkiyet ve korumasına tabi olan her türlü olan eserin telif hakkı Yeğin Group Emlak İnşaat Yatırım'a aittir. Bu sitede Yeğin Group Emlak İnşaat Yatırım'a ait, yer alan ve yer alacak metinler, animasyonlar, tasarımlar ve fikri hak mülkiyet ve korumasına tabi olan her türlü olan eserin izni alınmaksızın kullanılamaz.

Web sayfasında yer alan isim, marka ve logolar tescilli markalar olup, Yeğin Group Emlak İnşaat Yatırım'a ait olup, izinsiz olarak kullanılamaz.

Web sitesine girdiğiniz zaman kendinize kopya alabilirsiniz. Bilgi indirme esnasında ve kişisel amaçlar makul olduğu sürece daha sonra kullanmak üzere bu web sitesindeki bilgileri basabilirsiniz. Ticari ve çıkar amaçlı kullanım kesinlikle yasaktır.

Yasal uyarı & Feragat

Yeğin Group Emlak İnşaat yatırım internette yer alan bu web sitesi bilgilerinin gerçeği yansıtması ve güncel olması için makul tüm gayreti ve çabayı göstermiş ve göstermektedir.

Buna bakılmaksızın, Yeğin Group Emlak İnşaat Yatırım hipertext linkler ve doğrudan ya da dolaylı olarak Yeğin Group Emlak İnşaat Yatırım web sitesi üzerinden kullanılan diğer özellikler de dahil olmak üzere Web Sitesi Bilgileri ile ilgili zımnen veya sarih olarak hiçbir beyan veya garantide bulunmamaktadır. Yeğin Group Emlak İnşaat Yatırım herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Web Sitesi Bilgilerinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, sayfayı ziyaret eden kişiye aittir. Yeğin Group Emlak İnşaat Yatırım kendi web sitesine veya herhangi bir web site bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler kapsamlı değildir. Göstermiş olduğumuz çabalara rağmen, bu bilgiler kesin, güncellenmiş olmayabilir veya herhangi bir durumdaki koşullara uyarlanamıyor olabilir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık, eksiklik veya ihmalden dolayı sorumluluk Yeğin Group Emlak İnşaat Yatırım 'a atfedilemez.
Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla tarafınıza ait olacaktır. Yeğin Group Emlak İnşaat Yatırım, işbu web sitesinde yer alan bilgilere girilmesinden veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlululuk kabul etmeyecektir.

Bu Web sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tüm boyutlar ve özellikler (Metrekare ölçüleri dahil) yaklaşık değerlerdir. Haritalar, site planları, kat planları, çizimler ve görünüşler sanatsal oluşturma olup sadece bilgilendirme amaçlıdır. Gayrimenkullerin uygunluk durumu, fiyatları, konumları, kat planları, cepheleri ve özellikleri herhangi bir bildirim yapılmadan değiştirilebilir. Gayrimenkullerimizden birini ziyaret etmeden önce ilgilendiğiniz gayrimenkulün uygunluk durumunu ve güncel fiyatını ofislerimizden biri ile iletişime geçip doğrulamanız önerilir.

İşbu web sitesinde yazılı olan bilgiler hiçbir şekilde Borçlar Kanunu çerçevesinde "teklif" olarak kabul edilmemekte ve Yeğin Group Emlak İnşaat Yatırım 'ı bağlamamaktadır.

Web sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılar belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar.

Gizlilik politikası

Yeğin Group Emlak ve İnşaat Yatırım İnternet kullanıcılarının gizliliğini korumayı taahhüt eder. Bu site herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgilerini toplamaz ve kaydetmez ve kimseye istenmeyen bilgi (spam) göndermez.
Yeğin Group Emlak ve İnşaat Yatırım tarayıcıların statiksel bilgilerini, işletim sistemlerini güvenlik amaçlı olarak ve web sayfasını geliştirmek için altında tutar. Bu bilgilerin herhangi biri üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Bu web sitesindeki e-posta aracılığıyla toplanan tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacak ve başka herhangi bir tarafa satılmayacak veya paylaşılmayacaktır.

Herhangi bir Hiperlink Kullanımı

Bizim web sitemize ulaşabilmek için girdiğiniz başka bir web sitesinin veya bizim web sitemizden girdiğiniz başka bir web sitesinin içeriğinden Yeğin Group Emlak Inşaat Yatırım sorumlu tutulamaz.

Merhaba, Nasıl yardımcı olabilirim? Merhaba, Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, Nasıl yardımcı olabilirim?